Ładowanie...
Kontakt
18 stycznia 2019

SPECJALISTA DS. GOSPODARKI NARZĘDZIOWEJ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. Analiza potrzeb i terminowe zamawianie narzędzi niezbędnych do realizacji zleceń produkcyjnych.
  2. Zarządzanie stanami magazynowymi.
  3. Nadzór nad terminową legalizacją narzędzi.
  4. Analiza zużycia narzędzi i optymalizacja stanu zapasów.
  5. Kontrola dostaw ( jakościowa i ilościowa).

WYMAGANIA:

  1. Wykształcenie minimum średnie techniczne.
  2. Wiedza techniczna.
  3. Umiejętność obsługi komputera i programów komputerowych.
  4. Dobra organizacja pracy własnej
  5. Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  6. Mile widziana znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  1. Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w przyjaznym otoczeniu.
  2. Rozwój zawodowy w dynamicznie rosnącej organizacji, udział w projektach przy wykorzystaniu zaawansowanych.
  3. Możliwość kreowania pracy własnej.
  4. Rzetelne warunki wynagrodzenia.
  5. Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.

Prosimy o aplikacje osoby spełniające wyżej wymienione kryteria.

Show contact