Ładowanie...
Kontakt
06 sierpnia 2018

Specjalista Automatyk

  ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  1. Zabezpieczenie ruchu zakładu w zakresie prawidłowej pracy urządzeń automatyki przemysłowej, profilaktyka, pomoc w usuwaniu awarii, minimalizacja czasu postojów awaryjnych.
  2. Udział w planowaniu remontów i konserwacji, w zabezpieczeniu materiałowym,  nadzorowanie prac remontowo-konserwacyjnych w zakresie automatyki.
  3. Udział w planowaniu inwestycji, opracowaniu założeń technicznych i ekonomicznych inwestycji, nadzorowanie i odbiór prac inwestycyjno-modernizacyjnych, w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu technicznego urządzeń, poprawa efektywności i ekonomiczności pracy ciągów produkcyjnych.
  4. Zabezpieczanie i aktualizacja oprogramowania sterowników przemysłowych, w celu ochrony przed utratą lub uszkodzeniem. Wprowadzanie zmian, archiwizacja i nadzór nad dokumentacją układów automatyki,  w celu zapewnienia jej aktualności.
  5. Udział w zbieraniu i opiniowaniu ofert na części zamienne i usługi techniczne w zakresie swojej działalności.
  6. Udział w szkoleniu pracowników w zakresie automatyki, udział w opracowywaniu instrukcji obsługi urządzeń, w celu podnoszenia kwalifikacji i bezpieczeństwa pracowników obsługi ciągów technologicznych.

WYMAGANIA

  1. Wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne (elektroniczne/automatyka przemysłowa).
  2. Doświadczenie 3-5 lat pracy, w tym 2 lata przy urządzeniach automatyki przemysłowej.
  3. Umiejętność programowania sterowników przemysłowych i projektowania oraz analizowania elektrycznych układów automatyki przemysłowej i sterowania procesami technologicznymi. Znajomość programów   CAD-owskich elektrycznych. Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznych, pneumatycznych                                     i hydraulicznych.
  4. Znajomość pakietu MS OFFICE, systemu SAP
  5. Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym.
  6. Świadectwo kwalifikacji – grupa E i D

OFERUJEMY

  1. Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w przyjaznym otoczeniu.
  2. Rozwój zawodowy w dynamicznie rosnącej organizacji, udział w projektach przy wykorzystaniu zaawansowanych rozwiązań i narzędzi.
  3. Rzetelne warunki wynagrodzenia.
  4. Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.

Prosimy o aplikacje osoby spełniające wyżej wymienione kryteria.

Show contact