Ładowanie...
Kontakt
07 sierpnia 2018

Specjalista ds. Suszenia Drewna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  1. Realizacja sporządzonych przez dział planowania planów suszenia, przygotowywanie do eksploatacji i obsługiwanie zgodnie z instrukcją suszarń komorowych.
  2. Wdrażanie nowych programów w procesie suszenia.
  3. Nadzorowanie pracy suszarni oraz przebiegu procesu suszenia i podsuszania materiałów drzewnych.
  4. Śledzenie wskazań aparatury kontrolno-pomiarowej, zapobieganie powstawaniu wad drewna.
  5. Przeprowadzanie bieżącej oceny stanu technicznego obsługiwanych suszarni.

WYMAGANIA

  1. Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym.
  2. Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowane technologia drewna.
  3. Mile widziana znajomość obsługi suszarń.
  4. Dokładność, dbałość o szczegóły, niezależność, umiejętność pracy w zespole.
  5. Umiejętność obsługi programów MS Word, Excel.

Prosimy o aplikacje osoby spełniające wyżej wymienione kryteria.

Show contact