Ładowanie...
Kontakt
01 lipca 2024

Dzień Dziecka w Stylu Kowbojskim: Niezapomniana Impreza Firmowa!

W niedzielę 23 czerwca, na terenie Hali Lega w Olecku odbyła się wyjątkowa impreza z okazji Dnia Dziecka. Tegoroczny temat przewodni to Dziki Zachód, który przyciągnął tłumy małych i dużych kowbojów i kowbojek. Zapraszamy do relacji z tego niezapomnianego wydarzenia!

Już od samego wejścia, goście mogli poczuć się jak na prawdziwym Dzikim Zachodzie. Jedną z głównych atrakcji był ogromny dmuchaniec, który przyciągał śmiech i radość przez cały dzień. „Dziki Tor Przeszkód” okazał się prawdziwym hitem, dostarczając mnóstwa emocji zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Skakanie, wspinanie się po ścianach i zjeżdżanie po ogromnych zjeżdżalniach sprawiało, że nikt nie mógł się nudzić.

Kolejną atrakcją, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, było strzelanie z łuku. Specjalnie przygotowany indiański konkurs celności pozwolił dzieciom poczuć się jak prawdziwi wojownicy plemienia Apaczów. Emocji było co niemiara, a widok zadowolonych dzieci, które trafiły do celu, pozostanie w pamięci na długo.

Strefa malowania twarzy oraz indiańskich warkoczyków była prawdziwym rajem dla dzieci, które mogły wcielić się w swoje ulubione postacie z Dzikiego Zachodu. Utalentowane animatorki malowały buzie dzieci w fantazyjne wzory – od dzikich kotów, przez kolorowe pióra indiańskich wodzów. Każde dziecko opuszczało stoisko z szerokim uśmiechem, gotowe do dalszej zabawy i wspólnych zdjęć.

Największą atrakcją okazało się jednak ujeżdżanie mechanicznego byka. Dzieci i dorośli z zapałem próbowali swoich sił, starając się jak najdłużej utrzymać na grzbiecie byka. Śmiech i doping towarzyszyły każdej próbie, a najlepszym jeźdźcom wręczono nagrody.

W przerwach między atrakcjami, uczestnicy mogli skorzystać z kącika gastronomicznego, który oferował przysmaki rodem z kowbojskiego jarmarku. Wata cukrowa, lody, popcorn i granita cieszyły się ogromnym powodzeniem. Dzieci mogły delektować się swoimi ulubionymi słodyczami.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie za rok na równie emocjonującej imprezie firmowej! Do zobaczenia na kolejnym Dniu Dziecka – kto wie, może tym razem przeniesiemy się do świata piratów, albo rycerzy?

Ostatnie wpisy

06 maja 2024

SPRZĄTANIE WIEWIÓRCZEJ ŚCIEŻKI 2024

23 marca 2024r. już po raz dwunasty odbyło się sprzątanie wiewiórczej ścieżki organizowane przez nasz zakład. W tym roku uczestnicy przybyli wyjątkowo licznie, co niezmiernie nas ucieszyło. Do akcji włączyli się również strażacy z Powiatowej Straży Pożarnej w Olecku. Uczestnicy rozpoczęli wydarzenie od zbiórki, wspólnego zdjęcia oraz pobrania sprzętu i mapek z obszarami działań. Następnie przystąpili do sprzątania, czego efektem jest zadbana przestrzeń wokół jeziora Oleckie Wielkie oraz, dzięki strażakom, pod wodą w okolicach LOK-u. Po udanej akcji wszyscy miło spędzili czas przy ognisku i wspólnych rozmowach. Do zobaczenia za rok!

Czytaj więcej
29 czerwca 2023

DZIEŃ DZIECKA 2023

W dniu 25.06.2023r., w godzinach 12-16 odbył się kolejny spektakularny Dzień Dziecka Z.P.U. Prawda. Tym razem motywem przewodnim atrakcji był kosmos.

Uczestnicy mogli liczyć na szereg międzygalaktycznych atrakcji: pozaziemskich dmuchańców, odlotowej budki 360 stopni, kosmicznych warsztatów z budowania własnej konstelacji w słoiku czy bransoletek z układem planetarnym. W ramach podróży kosmicznych odbyły się liczne wycieczki do wszechświata poprzez mobilne planetarium, gdzie wybrzmiały zaskakujące ciekawostki o planetach, gwiazdach i księżycach.

Najmłodsi korzystali z kącika pełnego sensorycznych przedmiotów, a także mieli okazję do ułożenia kosmicznych stworzeń i przedmiotów. Atrakcje dopełnił niesamowity konkurs strojów nie z tego świata, rodzinne składanie stołka Bekvam na czas oraz dziecięce karaoke. Zdobywcy planet w przerwie mogli posilić się wystrzałowymi przekąskami, a także ozdobić twarze fantastycznymi wzorami.

Dziękujemy za doskonale spędzony czas! Do zobaczenia za rok!

Czytaj więcej
02 czerwca 2023

Sprzątanie wiewiórczej ścieżki


22 kwietnia 2023r. odbyła się kolejna edycja sprzątania wiewiórczej ścieżki organizowana przez ZPU Prawda. Uczestnicy rozpoczęli wydarzenie od zbiórki, pobrania sprzętu oraz ustalenia harmonogramu działań. Następnie przystąpili do sprzątania, czego efektem jest zadbana przestrzeń wokół jeziora Oleckie Wielkie. Po udanej akcji uczestnicy miło spędzili czas przy ognisku i wspólnych rozmowach. Widzimy się za rok!

Czytaj więcej
Wróć do aktualności
Show contact