Ładowanie...
Kontakt
12 lutego 2020

Konkurs na ozdobę choinkową – wyniki

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu na ozdobę choinkową za piękne prace. Ilość oraz poziom wykonania przyniesionych dekoracji bardzo pozytywnie zaskoczył nas wszystkich. Jury miało bardzo trudne zadanie przy ocenie ozdób, dlatego Zarząd postanowił zwiększyć pulę nagród.
Rodziców zwycięzców zapraszamy po odbiór nagród do pokoju nr 9 w biurze przy ul. Gołdapskiej.

 

2 wyróżnienia dla najmłodszych uczestniczek:

Kalina Ptaszyńska, Aniela Sieczkowska

Kategoria 5-6 lat
1. Fabian Góralczyk
2. Kornel Topolski/Maja Jurewicz
3. Dominik Okurowski/Celina Ptaszyńska

Kategoria 7-8 lat
1. Jan Witkowski
2. Szymon i Oliwia Girtler
3. Łukasz Pojawa

Kategoria 9-10 lat
1. Mateusz Domelewski
2. Zofia Chomicz/ Julka Drozdowska/Antek Iber/Patryk Kulesza/Zuzanna Chmielewska
3. Karol Złotnik/Samanta i Arkadiusz Jurewicz/
Mikołaj Okurowski

Kategoria 12-13 lat
1. Zuzanna Szorc
2-3. Aleksandra Domelewska/Weronika Stefańska/Natalia Zakrzewska/Zuzia Skałka

Kategoria 14-15 lat
1. Wioletta Pojawa
2. Wojtek Truchel
3. Zuzanna Witkowska/Kuba JurewiczOstatnie wpisy

29 czerwca 2023

DZIEŃ DZIECKA 2023

W dniu 25.06.2023r., w godzinach 12-16 odbył się kolejny spektakularny Dzień Dziecka Z.P.U. Prawda. Tym razem motywem przewodnim atrakcji był kosmos.

Uczestnicy mogli liczyć na szereg międzygalaktycznych atrakcji: pozaziemskich dmuchańców, odlotowej budki 360 stopni, kosmicznych warsztatów z budowania własnej konstelacji w słoiku czy bransoletek z układem planetarnym. W ramach podróży kosmicznych odbyły się liczne wycieczki do wszechświata poprzez mobilne planetarium, gdzie wybrzmiały zaskakujące ciekawostki o planetach, gwiazdach i księżycach.

Najmłodsi korzystali z kącika pełnego sensorycznych przedmiotów, a także mieli okazję do ułożenia kosmicznych stworzeń i przedmiotów. Atrakcje dopełnił niesamowity konkurs strojów nie z tego świata, rodzinne składanie stołka Bekvam na czas oraz dziecięce karaoke. Zdobywcy planet w przerwie mogli posilić się wystrzałowymi przekąskami, a także ozdobić twarze fantastycznymi wzorami.

Dziękujemy za doskonale spędzony czas! Do zobaczenia za rok!

Czytaj więcej
02 czerwca 2023

Sprzątanie wiewiórczej ścieżki


22 kwietnia 2023r. odbyła się kolejna edycja sprzątania wiewiórczej ścieżki organizowana przez ZPU Prawda. Uczestnicy rozpoczęli wydarzenie od zbiórki, pobrania sprzętu oraz ustalenia harmonogramu działań. Następnie przystąpili do sprzątania, czego efektem jest zadbana przestrzeń wokół jeziora Oleckie Wielkie. Po udanej akcji uczestnicy miło spędzili czas przy ognisku i wspólnych rozmowach. Widzimy się za rok!

Czytaj więcej
Wróć do aktualności
Show contact