Ładowanie...
Kontakt
28 września 2016

Wycieczka do Oświęcimia

17 września 2016 Stowarzyszenie UNIA zorganizowało zakładową wycieczkę edukacyjną do Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.

Zgodnie ze słowami George Santayana „Kto nie pamięta historii skazany jest na jej ponowne przeżycie” warto czasem pochylić się nad błędami minionych pokoleń i pozwolić sobie na chwilę refleksji nad wartością ludzkiego życia. Czterogodzinna wycieczka z przewodnikiem po historycznych obozach koncentracyjnych wzbudziła wiele emocji wśród uczestników.

wycieczka_oswiecim_9

wycieczka_oswiecim_10

wycieczka_oswiecim_11

wycieczka_oswiecim_12

wycieczka_oswiecim_2

wycieczka_oswiecim_3

wycieczka_oswiecim_4

wycieczka_oswiecim_5

wycieczka_oswiecim_6

wycieczka_oswiecim_7

wycieczka_oswiecim_8

wycieczka_oswiecim_13

wycieczka_oswiecim_14

wycieczka_oswiecim_15

wycieczka_oswiecim_16

Ostatnie wpisy

13 czerwca 2022

DZIEŃ DZIECKA

W tym roku, po dwuletniej przerwie mogliśmy powrócić do tradycji organizacji Dnia dziecka w ZPU PRAWDA. Na wszystkie dzieci czekały wspaniałe atrakcje: gry i zabawy rodzinne, zumba oraz ścianka wspinaczkowa. Największą popularnością cieszyło się malowanie twarzy, ale również dmuchane zjeżdżalnie. Dzieci mogły również wcielić się w rolę małych naukowców i poeksperymentować z suchym lodem. Na wszystkich uczestników czekała wata cukrowa, popcorn oraz lody. O oprawę muzyczną zadbał DJ MAKAL. Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci wyszły zadowolone.

Czytaj więcej
Wróć do aktualności
Show contact